Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 270 Warnemunde - Dresden (13:00)

13:00 Росток Warnemünde Strand (Jugendherberge)
13:05 Росток Warnemünde Werft
13:40 Росток ZOB
16:40 Берлин Alexanderplatz, st. Alexanderstraße 3
17:25 Берлин аеропорт Шенефельд Airport "Shonefeld"
19:20 Дрезден Hansastraße (Neustadt)
19:30 Дрезден Hbf., Bayerische Strasse
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information