Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 350 Berlin - Gromitz (08:20)

08:20 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:45 Гамбург ZOB am Hbf
12:45 Тіммендорфер-Штранд ZOB
12:55 Шарбойц Hamburger Ring / Strand
13:10 Зірксдорф Feuerwehr / Bananenmuseum
13:25 Нойштадт-ін-Хольштайн ZOB
13:40 Грьоміц Markt
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information