Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 350 Берлин - Грёмиц (15:20)

15:20 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
18:45 Гамбург ZOB am Hbf
19:45 Тіммендорфер-Штранд ZOB
19:55 Шарбойц Hamburger Ring / Strand
20:10 Зірксдорф Feuerwehr / Bananenmuseum
20:25 Нойштадт-ін-Хольштайн ZOB
20:40 Грьоміц Markt
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information