Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 354 Berlin - Saalfeld (09:30)

09:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
12:30 Єна Bus Station "Paradies"
12:55 Кала Bahnhof
13:00 Орламюнде Bahnhof
13:10 Ульштедт Bahnhof
13:20 Рудольштадт Bahnhof
13:30 Рудольштадт Schwarza Traube
13:40 Зальфельд Bf
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information