Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 385 Khmelnytskyy - Yampol

06:00 Хмельницький Bus Station - 2, Shechenko str. 66
06:25 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
07:13 Бокиївка Request stop
07:26 Війтівці (Хмельницька обл.) Request stop
07:31 Писарівка (Волочиський р-н) Request stop
07:42 Гайдайки (Khmelnytska obl.) Request stop
07:51 Купіль Request stop
08:00 Богданівка (Хмельницька обл.) Request stop
08:11 Базалія Request stop
08:22 Караїна Request stop
08:30 Підліски, Хмельницька обл Request stop
08:45 Теофіполь (Хмельницька обл.) Bus Station ul.Shchorsa, 23
08:52 Коровє Request stop
08:59 Турівка (Теофипільський р-н) Request stop
09:06 Данилівка (Хмельницька обл.) Request stop
09:11 Денисівка (Хмельницька обл.) Request stop
09:20 Семенів (Білогорський р-н) Request stop
09:35 Білогіря (Хмельницька обл.) Bus Station
09:40 Мокроволя Request stop
09:48 Жемелинці Request stop
09:54 Сушівці Request stop
10:00 Водички (Хмельницька обл.) Request stop
10:05 Тихомель Request stop
10:10 Ямпіль (Хмельницька обл.) Request stop
Перевізник: ПП «АТП Поділля – Тур»
Додаткова інформація: БАЗ ВХ 0180 АА ATAMAN ВХ 4501 ВМ
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information