Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 86 Кельн - Нардо

07:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
09:20 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite, Stuttgarter
09:55 Дармштадт Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
10:30 Маннгейм Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
11:55 Карлсрує Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
13:15 Штутгарт аеропорт Airport Busterminal SAB
14:30 Ульм Neue Strasse
15:40 Аугсбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord
16:35 Мюнхен P+R Fröttmaning
02:50 Пескара Città S.Angelo-Via Mulino del G.
05:00 Сан-Северо Stazione FS
05:45 Фоджа Stazione FS
06:20 Чериньола Transfer
07:55 Джоя-дель-Колле Via F. II di Svevia Q8
08:25 Массафра Via Magna Grecia c/o Agip
08:45 Таранто Porto Mercantile
09:10 Гроттальє Piazzale Unicef
09:25 Франкавилла-Фонтана Via x Grottaglie Distr.TOTAL
10:00 Бріндізі Via Galanti 1 Ist. Prof.
10:35 Лечче Foro Boario c/o parcheggio bus
11:05 Мальє Via F.lli Piccinno,35
11:35 Галатоне Via Lecce - Area serviz. AGIP
11:55 Галлиполи P.le Cimitero SS per Alezio
12:10 Нардо Via XXV Luglio n° 7
Перевізник: Marino Autolinee
Багаж: 2шт. до 30кг (140 см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 70%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Молодежь до 25 лет
15% Пенсионеры от 60 лет
40% Дети 0-11 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information