Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 879 Pochaiv - Khmelnitskiy

14:15 Почаїв Bus Station
14:40 Кременець Bus Station, 138 Dubenska str.
15:06 Катеринівка (Тернопільська обл.)‎ Request stop
15:40 Ямпіль (Хмельницька обл.) Request stop
16:10 Білогіря (Хмельницька обл.) Bus Station
16:16 Денисівка (Хмельницька обл.) Request stop
16:26 Коровє Request stop
16:50 Теофіполь (Хмельницька обл.) Bus Station
17:05 Коровє Request stop
17:16 Волиця-Польова Request stop
17:35 Антоніни Bus Station
17:41 Антоніни Request stop
17:56 Великий Чернятин Request stop
18:20 Старокостянтинів Bus Station, 2 Knyazya Ostrovskogo str.
19:10 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
Перевізник: ПП «АТП Поділля – Тур»
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information