Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 91 Льеж - Сантерамо-ин-Колле

09:15 Льеж Piazza Guillemins
11:15 Люксембург Park and Ride
11:35 Еш-сюр-Альзетт Aloyse Meyer Acciaierie
12:20 Мец Boulevard POINCARE'
16:10 Базель Badisch Bahnhof Mc Donald's
17:05 Ольтен Bus Station
06:55 Андрія Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
07:15 Корато Via Andria 90 c/o AGIP
07:30 Руво-ді-Пулья Via De Filippo 2
07:40 Терліцці Corso Garibaldi
08:00 Бітонто Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
08:25 Барі Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
08:50 Казамассіма V Noicattaro 56 Bar Melior
09:00 Турі Largo Marchesale
09:15 Путіньяно Via Cappuccini front B.ca Roma
09:30 Ночі Villa Comunale di fronte Orologio
09:45 Сантерамо-ін-Колле c/o Agip via Gioia
Перевізник: Marino Autolinee
Багаж: 2шт. до 30кг (140 см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 70%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Молодежь до 25 лет
15% Пенсионеры от 60 лет
40% Дети 0-11 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information