Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 915 Lviv - Ivano-Frankivsk - Sozopol

07:00 Львів Naukova str., 35a, parking near Silpo market
08:00 Стрий Bolekhivska str, 49/ Gas station OKKO
09:30 Калуш Ivano-Frankivska str, 140 / Gas station OKKO
10:00 Івано-Франківськ Kalushske shosse str. 2d/Gas station WOG
11:45 Коломия Karpatska str. 142-b / Gas station OKKO
13:30 Чернівці Korovia village, Hlavnaya str.9, gas station Lukoil
05:30 Каварна route Varna - Durankulak
06:10 Балчик Gas Station "Lafi"
06:30 Албена Bus Station
06:40 Кранево "Top Market" bus station
06:50 Золоті піски Управление
07:05 Сонячний День Bus Station
07:10 Св. Константин и Елена Parking near complex
07:30 Варна "Poligraphia" bus station
08:00 Камчія fork to Kamchia
08:10 Бяла АЗС у дороги
08:20 Обзор Bus Station
09:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
09:20 Несебр Hotel Fiesta Panorama
09:25 Равда post, restaurant Tornado
09:30 Ахелой restaurant Black And White
09:40 Поморіє Bus Station in new town
10:00 Сарафово bus stop airport
10:20 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
10:45 Чорноморець on the route (under the bridge)
11:00 Созопол restaurant Cherno more
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information