Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 961 Городок - Писочна - Хмельницкий

05:50 Городок, Хмельницька обл Bus Station
06:01 Папірня (Хмельницька обл.) Request stop
06:05 Стара Пісочна Request stop
06:20 Нова Пісочна, Хмельницька обл Request stop
06:31 Стара Пісочна Request stop
06:34 Купин Request stop
06:45 Велика Левада Request stop
06:54 Купин Request stop
06:57 Стара Пісочна Request stop
07:01 Папірня (Хмельницька обл.) Request stop
07:30 Городок, Хмельницька обл Bus Station
07:39 Жищинці Request stop
07:52 Пільний Олексинець, Хмельницька обл Request stop
08:24 Правдівка (Хмельницька обл.) Request stop
08:32 Антонівці (Хмельницька обл.) Request stop
08:41 Скарженці, Хмельницька обл Request stop
09:06 Хмельницький Bus Station - 2, Shechenko str. 66
09:10 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
Перевізник: ПП «АТП Поділля – Тур»
Додаткова інформація: ВХ 8401 ВН, ВХ 4501 ВМ, ВХ 2510 АМ
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information