Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 962 Khmelnytskyy - Pisochna - Gorodok

11:15 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
11:25 Хмельницький Bus Station - 2, Shechenko str. 66
11:34 Хмельницький Kamyanetskaya
11:47 Скарженці, Хмельницька обл Request stop
11:55 Антонівці (Хмельницька обл.) Request stop
12:03 Правдівка (Хмельницька обл.) Request stop
12:20 Ярмолинці (Хмельницька обл.) Bus Station
12:36 Пільний Олексинець, Хмельницька обл Request stop
12:49 Жищинці Request stop
13:10 Городок, Хмельницька обл Bus Station
13:30 Папірня (Хмельницька обл.) Request stop
13:34 Стара Пісочна Request stop
13:37 Купин Request stop
13:46 Велика Левада Request stop
13:55 Купин Request stop
13:58 Стара Пісочна Request stop
14:10 Нова Пісочна, Хмельницька обл Request stop
14:19 Стара Пісочна Request stop
14:23 Папірня (Хмельницька обл.) Request stop
14:35 Городок, Хмельницька обл Bus Station
Перевізник: ПП «АТП Поділля – Тур»
Додаткова інформація: ВХ 8401 ВН, ВХ 4501 ВМ, ВХ 2510 АМ
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information