Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 97 Лион - Пистиччи

15:00 Лион Bus Station Perrache Cours de Verdun
16:30 Гренобль Place de la Gare c/o H.TERMINUS
03:10 Пескара Città S.Angelo-Via Mulino del G.
05:15 Сан-Северо Stazione FS
05:20 Сан-Северо Transfer
05:45 Фоджа Stazione FS
06:20 Кандела S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
06:40 Мельфі Stazione FS
06:50 Ріонеро-ін-Вультуре Stazione FS
07:05 Лагопесоле SS658 c/o Esso_FILIANO
07:25 Потенца Terminal Bus Viale del Basento
07:55 Кампомаджоре Bivio SS 407 Basentana
08:25 Грассано SCALO - Stazione FS
08:50 Саландра Scalo Ferroviario Loc.Pantano
09:05 Феррандина SCALO - Stazione FS
09:15 Пістіччі Scalo Ferroviario
Перевізник: Marino Autolinee
Багаж: 2шт. до 30кг (140 см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 70%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Молодежь до 25 лет
15% Пенсионеры от 60 лет
40% Дети 0-11 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information