Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту BG00 Лондон - Гамбург - София

23:00 Лондон Victoria Coach Station, 164 Buckingham Palace Road
06:30 Брюгге Bus Station
07:15 Гент Dampoort Station
08:30 Брюссель CCN Gare du Nord
10:00 Генк Bus Station, pl. 7
10:30 Маастрихт Maastricht Station Parallelweg 44-45, 6221 BD
11:00 Аахен Wilmersdorfer Straße
12:30 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
14:00 Ессен ZOB bei HbF
15:00 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
12:00 Гамбург Zentral Omnibus Bahnhof
13:45 Бремен ZOB, Internationale
15:30 Ганновер Bus Station, Rundestraße 12
17:30 Кассель ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
19:00 Эйзенах Parking, Julius-Lippold-Straße
20:00 Эрфурт Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
20:30 Веймар Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
21:00 Єна Bus Station "Paradies"
22:30 Хоф Hauptbahnhof, Haltestelle 5
23:30 Байройт GII Goethestrasse
00:30 Нюрнберг ZOB
01:45 Регенсбург Hbf, Bahnhofstraße
03:15 Пассау Hbf. Bedarfshaltestelle
06:00 Відень Stadion Center, Engerthstr. 242
21:00 Софія Bus Station "Serdika"
Перевізник: Radina VIP
Багаж: 1шт. -бесплатно, каждый след. от 5 EUR.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студенты до 26 лет
30% Дети 7-12 лет
50% Дети 3-7 лет
99% Дети 0-3 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information