Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Chernivtsi - Wroclav

13:00 Чернівці Bus Station, 219 Golovna str.
14:35 Коломия Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
15:50 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
16:35 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
17:10 Долина Bus Station, 1A Shevchenka str.
18:05 Стрий Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
19:30 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
23:35 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
01:05 Тарнув Dw. PKS ul. Dworcowa 1
02:35 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
04:10 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
05:55 Ополе Bus Station, st. 1 Maja 4
07:20 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
Перевізник: EAST WEST EUROLINES
Багаж: 1шт. до 40кг(100x50x30)-бесплатно, каждый след. от 30 UAH
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Группа от 10 чел.
10% Пенсионеры от 55 лет
50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information