Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Druskininkai - Minsk

16:00 Друскінінкай Bus Station, Gardino gatvė 1
16:05 Друскінінкай Sanatorium Belarus
19:00 Гродно Bus Station str. Krasnoarmeyska 7a
19:31 Скидель Bus Station
20:04 Щучин Bus Station
21:09 Ліда Bus Station str. Knjazja Gedimina 1
21:42 Івє Bus Station
22:08 Бакшти Bus Station
22:15 Расалішкі Bus Station
22:28 Рум Bus Station
23:45 Мінськ Centrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.
Перевізник: Минсктранс
Багаж: 1шт. до 40кг (100x50x30)-бесплатно, каждый след. 10% от цены билета
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 90%
від 24год. до 1 год. до від'їзду: 50%
менше 1год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information