Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kherson - Leipzig - Koln

21:00 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
22:20 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
00:45 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
04:15 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
07:30 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
09:45 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
11:45 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
14:30 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
04:30 Лейпциг Hbf.,Goethestr
07:30 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
08:30 Ганновер ZOB - Hamburger Allee
10:00 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:00 Дортмунд Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
12:50 Ессен Hbf., Am Hauptbahnhof 5
13:50 Дюссельдорф Hbf.,Worringer Str. 107
14:30 Кельн аеропорт Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
Перевізник: EAST WEST EUROLINES
Багаж: 1шт. до 40кг(60x50x30)-бесплатно, каждый след. от 200 UAH
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов запрещена.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Группа от 10 чел.
10% Студенты до 26 лет
20% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-3 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information