Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kiev - Kryvoi Rog (15:00) (1-2)

15:00 Київ Bus Station "Kiev", near restaurant "Drova", pl. Vokzalnaia, 2
15:15 Київ аеропорт Жуляни Terminal A
15:20 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
15:30 Київ Metro Kharkivska
15:45 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
16:00 Бориспіль Sil'po market
18:00 Черкаси Epicentr or Samolet
18:30 Сміла Bus stop "Na Pushke"
20:00 Кіровоград Bus Station "Rybak"
22:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, 40 Tukhachevskogo str.
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information