Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Minsk - St.Petersburg (17:50)

17:50 Мінськ Centrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.
20:40 Лепель Bus Station
22:00 Полоцк Bus Station, Oktyabarskaya str.
01:20 Opochka Bus Station
02:45 Остров Bus Station, 7 Prigorodnaja str.
03:45 Псков Bus Station, 21 Vokzalnaja str.
06:10 Луга Bus Station, 12 Malaja Inzinernaja str.
08:40 Санкт-Петербург Railway Station, "Vitebskiy", Zagorodniy pr. and Vvedenskiy kanal str.
Перевізник: Минсктранс
Багаж: 1шт. до 40кг (100x50x30)-бесплатно, каждый след. 10% от цены билета
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 90%
від 24год. до 1 год. до від'їзду: 50%
менше 1год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 50% Дети 5-12 лет
50% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information