Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту N02 Польша - Базель

14:00 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
09:00 Красник dworzec PKS
06:00 Грубешів Parking przy markecie Stokrotka
06:30 Красностав Parking opposite railway station
05:00 Біялисток Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
09:00 Красник dworzec PKS
13:10 Устронь Поляна Parking przy Supermarkecie POLANA ul. 3 Maja
09:00 Санок Dworzec PKP, ul. Dworcowa
14:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:55 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
18:00 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
07:00 Замосць Dw. PKS st.0
14:20 Чеховіце-Дзедзіце Dworzec PKS, ul. Niepodległości
09:30 Аннополь Bus Station
07:00 Хелм dworzec PKS
06:10 Ломжа Dw. PKS
09:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
13:15 Устронь Parking-sklep LIDL, ul. Ludwika Kojzara
09:30 Риманув Stacja BP
16:15 Лодзь Kaliska-Dw.PKP, Karolewska st. 55 (in front of main entrance)
07:45 Томашув-Любельский Dw. PKS
14:40 Пщина Baza BP "Globus" ul. Nałkowskiej 17
09:45 Ожарув Bus Station
08:30 Люблін Bus Station
06:50 Остроленка dworzec PKS
10:00 Нисько Plac Wolności
13:30 Скочув Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
10:00 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
17:20 Серадз Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
08:45 Любачів Bus Station, platform"Wagabunda"
15:00 Тихи Hotel “Tychy”
10:30 Островець-Свентокшиський Parking behind the hotel "Accademia"
09:30 Пулавы Bus Station, pl.8
07:50 Пултуськ Bus Station
10:20 Стальова Воля Dworzec PKS
13:45 Цешин Parking przy dworcu PKP, ul. Bobrecka
09:00 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
11:00 Стараховіце dworzec zachodni PKS
10:45 Радом dworzec PKS
09:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:00 Тарнобжег Bus Station
14:20 Ястшембе-Здруй Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
10:45 Ясло Railway Station platform Wagabunda
09:45 Ярослав Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
11:30 Скаржисько-Каменна International bus stop №6 near railway station
11:40 Лодзь Kaliska-Dw.PKP, Karolewska st. 55 (in front of main entrance)
11:15 Баранув-Сандомерский Bus Station, ul. Fabryczka/ul. Krakowska
14:40 Водзіслав-Шльонський PKS ul. Targowa
11:10 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
10:00 Пшеворск Dworzec PKS
12:15 Кельце Dworzec PKS
12:50 Пйотркув-Трибунальський Bus Station
11:40 Мелець Bus Station, platform "Wagabunda"
14:55 Жори Dworzec PKS
11:30 Горлице Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
10:30 Ланьцут Gas station Orlen
12:45 Єнджеюв Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
13:30 Радомсько dworzec PKS
15:10 Рибник Parking przed DW.PKP, ul. Dworcowa
11:50 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
11:00 Ряшів Dw. PKP, przystanek Wagabundy
14:15 Ченстохова Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
15:40 Рацибуж dworzec PKS
12:30 Новы-Сонч Dw. PKS, st 3 lub 4
11:30 Ропчице Bus Station, stan. B.P. Batory
15:00 Сосновець Parking on st. Baczyńskiego 2
16:00 Польска-Церекев Przystanek przy sklepie RTV AGD
13:00 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
12:00 Дембица Railway Station
16:30 Кендзежин-Козьле Dw. PKS, ul. Czerwińskiego
13:30 Мшана-Дольна Dworzec PKS
12:15 Пільзно Parking near "TAURUS" bar
14:00 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:45 Тарнув Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:45 Бохня Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
15:00 Хшанув Gas station "Shell", ul. Trzebińska 72
15:30 Катовіце Dw. PKS
16:00 Хожув Gas station, between Ford and Toyota showrooms
16:30 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Забже Pl. Warszawski
17:00 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:30 Стшельце-Опольске hotel Leśny
18:00 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
19:45 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
21:00 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
21:45 Болеславець Gas station "Lotos", st.Zgorzelecka 16
22:30 Едзыхосице Gas station Shell, Jedrzychowice 98b
03:15 Геттинген Hbf. Berliner Str.
04:00 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
05:15 Штадталлендорф Bahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse
05:45 Марбург Busbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse
06:15 Гиссен Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
07:15 Франкфурт-на-Майні Pforzheimer Straße 5
08:30 Маннгейм Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
09:30 Карлсрує Hintern Hauptbahnhof parking przy Schwarzwaldstr.
10:15 Баден-Баден Hauptbahnhof DB
11:00 Оффенбург Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
12:00 Фрайбург Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
12:30 Леррах Zob, Buchstabe „B”, Fernbuslinie
13:00 Базель Meret Openheim Str. obok Media Markt
Перевізник: Agat
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
10% Молодежь до 26 лет
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information