Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Odessa - Alchevsk

08:00 Одеса Bus Station Italyanskiy bulvar, 5
10:50 Миколаїв Monument T-34
12:50 Херсон Bus Station Yug, ul. Privokzalnaya, 1
14:35 Нова Каховка Bus Station ul.Yuzhnaya
16:05 Мелітополь Bus Station, 204A Dzerzynskogo str.
18:10 Запоріжжя Bus Station, Prospekt Lenina 20
20:30 Дніпро Railway station, Petrovskogo square, 1
23:40 Харків "McDonalds" (ul. Połtawa Way, 57)
03:00 Гоптовка customs UA
05:00 Нехотеевка (Белгородский р-н) customs RU
06:20 Шебекино Request stop
10:30 Россошь Request stop
17:30 Донецьк (Ростовська обл.) customs RU
18:30 Ізваріно (Луганська обл.) customs UA
19:40 Краснодон Velika Kishenya, ul.Kotova, 16
20:35 Луганськ Bus Station ul. Oboronnaya, 28
21:30 Алчевськ Bus Station Ukrtelekom
Перевізник: AstraTravel
Багаж: 1шт. до 30кг (100x50x30)-бесплатно, каждый след. до 15кг или 0,25м 50 UAH
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Дети 0-8 лет
99% Дети 0-3 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information