Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Yaremche - Poznan

18:35 Яремче Bus Station, ul. Svobody, 234a
18:55 Делятін Bus Station ul. 16 lipnya
19:20 Надвірна Bus Station, 2 Vokzalna str.
20:30 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
21:10 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
21:45 Долина Bus Station, 1 Privokzalna str.
22:05 Болехів Bus Station, 25 Zaliznichna str.
22:40 Стрий Bolechovskaya st. 2
23:55 Львів Bus station №8, Dvortsova str., 1
01:00 Краковець customs (UA-PL)
02:00 Корчова customs PL-UA
03:45 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
06:20 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
07:45 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
09:15 Ополе Bus Station, Marii Rodziewiczówny 1
10:40 Вроцлав Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
12:05 Лешно ul.Towarowa 1
13:20 Познань Bus Station, st.Stanislawa Matyi 2
Перевізник: Федак И.М.
Багаж: 10% стоимости билета за проезд
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студент
10% Дети 16-17 лет
15% Пенсионеры от 60 лет
25% Дети 13-15 лет
25% Солдаты АТО
30% Дети 10-12 лет
50% Дети 0-10 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information