Podle času
Podle ceny

Linka 419/2 Киев - Прага

Odjezdy: 24 Říj, 27 Říj, 31 Říj, 3 Lis, 7 Lis, 10 Lis, 14 Lis, 17 Lis, 21 Lis, 24 Lis
08:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:00 Krakovets celnice (UA-PL)
21:00 Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
22:00 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
00:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:30 Český Těšín celnice (CZ-PL)
03:30 Frydek-Mistek Příborská 1000, Opel autosalon
08:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
10:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: KiyPasTrans, ATP-8
Slevy: 50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Kiev - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací