• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Винница - Катовице

Odjezdy: 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře, 10 Bře
15:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
19:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
23:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
00:30 Shehyni celnice (UA-PL)
01:00 Medyka celnice (PL-UA)
02:40 Jaroslaw Vlak. Nádr., Wagabunda
03:10 Przeworsk Aut. Nádr.
03:30 Lancut Aut. Nádr.
04:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
04:45 Debica Čerpací stanice Shell vedle McDonalds
05:30 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
07:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
09:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
09:30 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
10:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
12:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
Dopravce: Схидно-Европейська Подорож

Všechny linky Vinnytsia - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací