• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka (Szczecin) Poznan - Kyiv

Night Express
Odjezdy: 5 Bře, 10 Bře, 15 Bře, 20 Bře, 21 Bře, 25 Bře, 26 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub
  1. 01:35Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 02:05Wrzesnia Aut. Nádr., ul. Kolejowa, 2
  3. 02:50Konin Vlak. Nádr.
  4. 04:45Lodz Aut. Nádr., ave. Włókniarzy, 227
  5. 07:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 07:45Grójec Aut. zastavka Urzad Pocztowy(UPT), av. Niepodległości, 6
  7. 09:00Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 8
  8. 10:25Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  9. 11:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  10. 14:35Hrebenne celnice (PL-UA)
  11. 16:40Rava Ruska celnice (UA-PL)
  12. 18:00Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvirtseva, 1
  13. 19:30Busk ul. Lvivska 36, Čerpací stanice OKKO
  14. 20:15Brody Čerpací stanice „OKKO“, v blízkosti kavárny „A la minute“, st. Berezovaya, 1A
  15. 20:30Radyvyliv Prodejna "Lampochka", ul. Nevskoho
  16. 21:30Dubno Nákupní centrum "Ricos"
  17. 22:00Rivne Aut. Zastavka nedaleko autobusového nádraží (Apteka "Podorozhnyk"), ul. Kiyevska, 77
  18. 23:30Novohrad-Volynskyi Autobusová zastávka naproti autobusovým nádražím, ul. Shevchenka, 45
  19. 00:30Zhytomyr Čerpací stanice "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  20. 02:30Kyiv Vlak. Nádr., pl. Vokzalnaya, 2 (McDonald’s)
  • Dopravce: Night Express
  • Doplňující informace: Departure from Poland by Van Hool bus, in Lviv change of bus to Sprinter, which will go to Kyiv. You can show ticket on the mobile.Transportation of animals and children prams is possible for a fee. Transportation of bicycles and people with disabilities - no.
  • Zavazadla: 1ks.do 15kg (60x40x20) - zdarma, každe dalši do 15 kg 0.25m - 5EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací