Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Kyiv (from 01.04)

Odjezdy: 24 Června, 26 Června, 28 Června, 29 Června, 1 Července, 3 Července, 5 Července, 6 Července, 8 Července, 10 Července
07:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
08:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
09:45 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
10:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
12:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
15:55 Jaroslaw Vlak. Nádr., Wagabunda
16:35 Korczowa celnice (PL-UA)
19:30 Krakovets celnice (UA-PL)
21:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
03:45 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
06:00 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Dopravce: Lvivske ATP 14630
Zavazadla: 1ks.do 35kg(190sm)-zdarma, každý další 50-100UAH
Doplňující informace: Carriage of animals is possible, check conditions with driver
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Wroclaw - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací