• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Kyiv

Lvivske ATP 14630
Odjezdy: 26 Říj, 29 Říj, 2 Lis, 5 Lis, 9 Lis, 12 Lis, 16 Lis, 19 Lis, 23 Lis, 26 Lis
  1. 07:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  2. 08:30Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  3. 09:45Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  4. 10:50Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  5. 12:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 15:00Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 18:10Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 20:10Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 22:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  10. 02:15Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  11. 05:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  12. 07:15Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Lvivske ATP 14630
  • Doplňující informace: Carriage of animals is possible, check conditions with driver
  • Zavazadla: 2 ks. (60x40x40) až do 50 kg, každých dalších kg 20 UAH
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Zákazník INFOBUS
    10% Zákazník INFOBUS
    10% Zákazník INFOBUS
    10% Zákazník INFOBUS
    10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Mládež 12-26 let
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací