Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Vinnytsia

Odjezdy: 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp
17:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
18:40 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
19:00 Opole Zajazd U Dziadka, ul.Strzelecka 55
20:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
21:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:35 Korczowa celnice (PL-UA)
04:25 Krakovets celnice (UA-PL)
04:40 Lviv Zast. měst. autob., vedle aut. nádr., ul. Strijska 109
07:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:40 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
09:10 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
10:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
12:50 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
13:20 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: FOP Ostapchuk/Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg (60x40x40) cm zdarma, každý následující kg - 30 UAH
Slevy: 10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)
20% Ditě od 12-16 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Wroclaw - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací