• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Vinnytsia

FOP Ostapchuk/Agat
Odjezdy: 18 Července, 19 Července, 20 Července, 21 Července, 22 Července, 23 Července, 24 Července, 25 Července, 26 Července, 27 Července
  1. 17:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  2. 18:40Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  3. 20:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  4. 21:50Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 23:05Tarnow Čerpací stanice "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  6. 00:30Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 02:35Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 04:25Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 04:40Lviv Aut. zastavka, vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109
  10. 07:40Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  11. 08:40Pidvolochysk Aut. zastavka, ul. Ternopilska, 15A
  12. 09:10Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  13. 10:40Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  14. 12:50Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  15. 13:20Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  • Dopravce: FOP Ostapchuk/Agat
  • Doplňující informace: Change of the date is free(but not at the departure date). Transport of animals is possible.
  • Zavazadla: 1 ks.do 30kg (60x40x40) cm zdarma, každý následující kg - 30 UAH

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací