• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Vinnytsia

FOP Ostapchuk/Agat
Wyjazdy: 16 Maj, 17 Maj, 18 Maj, 19 Maj, 20 Maj, 21 Maj, 22 Maj, 23 Maj, 24 Maj, 25 Maj
  1. 17:00Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  2. 18:40Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  3. 20:30Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  4. 21:50Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 23:05Tarnow Stacja paliw "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  6. 00:30Rzeszow Dworzec PKP, Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 02:35Korczowa cło (PL-UA)
  8. 04:25Krakovets cło (UA-PL)
  9. 04:40Lviv Przystanek autobusowy, pobliżu dworca PKS, ul. Stryiska, 109
  10. 07:40Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  11. 08:40Pidvolochysk Przystanek autobusowy, ul. Ternopilska, 15A
  12. 09:10Volochysk Dworzec PKS, ul. Nezaleznosti, 30
  13. 10:40Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  14. 12:50Vinnytsia Dworzec PKS, "Zachodni", Khmelnytske shose, 107
  15. 13:20Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  • Przewoźnik: FOP Ostapchuk/Agat
  • Informacje dodatkowe: Zmiana daty jest bezpłatna(ale nie w dniu wyjazdu). Transport zwierząt jest możliwy.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg (60x40x40) za darmo, każdy następny kg - 30 UAH

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation