Według czasu
Według ceny

Kurs Wroclaw - Vinnytsia

Wyjazdy: 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis
16:20 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
18:40 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
19:00 Opole Zajazd U Dziadka, ul. Strzelecka 55
20:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
02:35 Korczowa cło (PL-UA)
04:25 Krakovets cło (UA-PL)
04:40 Lviv Miejski przystanek autobusowy, pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109
07:40 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
08:40 Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
09:10 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
10:40 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
12:50 Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
13:20 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: FOP Ostapchuk/Agat
Bagaż: 2 szt.do 30kg (60x40x40) za darmo, każdy następny kg - 30 UAH
Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
20% Dzieci 12-16 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Wroclaw - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation