Według czasu
Według ceny

Kurs Wroclaw - Vinnytsia

Wyjazdy: 23 Wrz, 24 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 1 Paź, 2 Paź
17:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
18:40 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
19:00 Opole Zajazd U Dziadka, ul. Strzelecka 55
20:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
02:35 Korczowa cło (PL-UA)
04:25 Krakovets cło (UA-PL)
04:40 Lviv Miejski przystanek autobusowy, pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109
07:40 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
08:40 Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
09:10 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
10:40 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
12:50 Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
13:20 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: FOP Ostapchuk/Agat
Bagaż: 2 szt.do 30kg (60x40x40) za darmo, każdy następny kg - 30 UAH
Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
20% Dzieci 12-16 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Wroclaw - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information