• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Zaporizhia

EAST WEST EUROLINES
Odjezdy: 13 Dub, 17 Dub, 20 Dub, 24 Dub, 27 Dub, 1 Kvě, 4 Kvě, 8 Kvě, 11 Kvě, 15 Kvě
  1. 14:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  2. 15:20Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
  3. 16:20Liberec Aut. Nádr., ul. Vaňurova 885/5
  4. 18:35Jelenia Gora Před Aut. Nádr., Aleja Jana Pawla II
  5. 06:00Korczowa celnice (PL-UA)
  6. 07:45Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 09:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  8. 12:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  9. 14:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  10. 15:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  11. 17:35Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  12. 18:05Kyiv airport Boryspil Terminal
  13. 20:25Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  14. 21:05Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskyi, 157
  15. 23:25Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  16. 01:15Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  17. 01:35Kharkiv Aut. Nádr. "Central Market", per. Piskunovský, 4
  18. 01:50Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  19. 05:20Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  20. 06:20Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy, 20
  • Dopravce: EAST WEST EUROLINES
  • Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
  • Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací