• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Kherson,Kharkiv,Dnipro

Odjezdy: 19 Úno, 23 Úno, 26 Úno, 2 Bře, 5 Bře, 9 Bře, 12 Bře, 16 Bře, 19 Bře, 23 Bře
17:55 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
19:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
21:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
22:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:00 Korczowa celnice (PL-UA)
06:00 Krakovets celnice (UA-PL)
08:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:55 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
18:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
21:45 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
23:55 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
01:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 40kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 200 UAH
Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)

Všechny linky Wroclaw - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací