• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1

Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
06:30 – 07:30 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

1 hod. 0 min.

Denně

06:30 – 09:40 SniatynKamianets-Podilskiy SniatynChernivtsiKamianets-Podilskiy

3 hod. 10 min.

Denně

08:00 – 09:00 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

1 hod. 0 min.

Denně

08:35 – 09:35 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

1 hod. 0 min.

Denně

08:50 – 09:40 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

0 hod. 50 min.

Denně

09:00 – 10:00 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

1 hod. 0 min.

Denně

09:30 – 10:30 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

1 hod. 0 min.

Denně

09:30 – 10:00 SniatynPlzeň SniatynGorodenkaKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivKrakowKatowiceOstravaBrnoPrahaPlzeň

24 hod. 30 min.

10:50 – 11:40 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

0 hod. 50 min.

Denně

11:20 – 12:20 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

1 hod. 0 min.

Denně

11:20 – 12:20 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

1 hod. 0 min.

Denně

11:30 – 09:30 SniatynSzczecin SniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

22 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 05:30 SniatynWroclaw SniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclaw

17 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 15:00 SniatynSwinoujscie SniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

27 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 15:00 SniatynSwinoujscie SniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

27 hod. 0 min.

Denně

12:10 – 13:20 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

1 hod. 10 min.

Denně

13:05 – 14:00 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

0 hod. 55 min.

Denně

13:05 – 14:00 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

0 hod. 55 min.

Denně

13:05 – 14:00 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

0 hod. 55 min.

Po, Út

14:00 – 17:00 SniatynKamianets-Podilskiy SniatynChernivtsiChernivtsiKamianets-Podilskiy

3 hod. 0 min.

Ne

14:30 – 09:40 SniatynPoznan SniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivLvivKrakowKatowiceWroclawLesznoPoznan

19 hod. 10 min.

Denně

14:40 – 15:40 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

1 hod. 0 min.

Denně

14:40 – 15:50 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

1 hod. 10 min.

Denně

14:40 – 15:50 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

1 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 12:00 SniatynZielona Gora SniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLegnicaLubinZielona Gora

21 hod. 0 min.

Denně

15:10 – 13:20 SniatynGdynia SniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

22 hod. 10 min.

Denně

15:10 – 13:20 SniatynGdynia SniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

22 hod. 10 min.

Denně

15:10 – 13:20 SniatynGdynia SniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

22 hod. 10 min.

Denně

15:20 – 16:00 SniatynPlzeň SniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivKatowiceOlomoucHradec KrálovéPrahaPrahaPlzeň

24 hod. 40 min.

St, So, Ne

15:20 – 08:20 SniatynPoznan SniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

17 hod. 0 min.

Denně

15:55 – 12:00 SniatynZielona Gora SniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Gora

20 hod. 5 min.

Denně

16:20 – 17:00 SniatynChernivtsi SniatynChernivtsi

0 hod. 40 min.

Po, Út, Pá

16:35 – 17:30 SniatynSzczecin SniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GoraSlubiceKostrzynGorzow WielkopolskiSzczecin

24 hod. 55 min.

Denně

16:35 – 18:00 SniatynSzczecin SniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

25 hod. 25 min.

Denně

16:35 – 22:00 SniatynLviv SniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLviv

5 hod. 25 min.

Denně

16:35 – 15:00 SniatynKoszalin SniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivWarszawaOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalin

22 hod. 25 min.

So, Ne

17:00 – 09:00 SniatynWroclaw SniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

16 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 06:00 SniatynWarszawa SniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawa

12 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 07:00 SniatynWarszawa SniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivLvivLublinWarszawa

12 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 13:10 SniatynPoznan SniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznan

18 hod. 10 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1 in the city of Sniatyn contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Sniatyn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací