Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul. Galycka 8

Aut. Nádr., ul. Galycka 8: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
03:30 – 06:00 RohatinKolomyya RohatinIvano-FrankivskKolomyya

2 hod. 30 min.

Po

04:25 – 07:05 RohatinKolomyya RohatinIvano-FrankivskKolomyya

2 hod. 40 min.

Denně

04:35 – 06:00 RohatinIvano-Frankivsk RohatinIvano-Frankivsk

1 hod. 25 min.

Denně

04:50 – 13:10 RohatinKamianets-Podilskiy RohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

8 hod. 20 min.

Denně

05:00 – 14:00 RohatinBari RohatinLvivVeneziaBolognaRiminiAnconaSan Benedetto del TrontoPescaraAndriaBari

33 hod. 0 min.

05:00 – 07:30 RohatinKolomyya RohatinIvano-FrankivskKolomyya

2 hod. 30 min.

Ne

05:15 – 07:45 RohatinDolyna RohatinIvano-FrankivskKalushDolyna

2 hod. 30 min.

Denně

06:00 – 09:15 RohatinDolyna RohatinIvano-FrankivskKalushDolyna

3 hod. 15 min.

Denně

07:00 – 09:10 RohatinKalush RohatinIvano-FrankivskKalush

2 hod. 10 min.

Po, St, So

07:00 – 21:00 RohatinLodz RohatinLvivLvivLvivZhovkvaLublinWarszawaLodz

14 hod. 0 min.

Denně

07:15 – 10:05 RohatinKolomyya RohatinIvano-FrankivskKolomyya

2 hod. 50 min.

Denně

09:00 – 13:30 RohatinZalischyky RohatinIvano-FrankivskTlumachKolomyyaGorodenkaTovste (Ternopilska obl.)Zalischyky

4 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

12:20 – 14:00 RohatinKalush RohatinIvano-FrankivskKalush

1 hod. 40 min.

Út

12:20 – 08:00 RohatinPraha RohatinLvivStryiMukachevoUzhgorodNitraBratislavaBrnoPraha

19 hod. 40 min.

Po, Čt, So

14:20 – 12:20 RohatinPraha RohatinLvivStryiNyzhni VorotaMukachevoUzhgorodZvolenNitraBratislavaBrnoPraha

22 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

14:35 – 16:15 RohatinKalush RohatinIvano-FrankivskKalush

1 hod. 40 min.

Denně

15:30 – 09:00 RohatinPraha RohatinLvivLvivBrnoPraha

17 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

15:35 – 10:35 RohatinPlzeň RohatinLvivHradec KrálovéPrahaPlzeň

19 hod. 0 min.

Denně

16:20 – 21:36 RohatinKhust RohatinBurshtynGalychKhust

5 hod. 16 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

16:20 – 06:00 RohatinPoznan RohatinLvivLublinWarszawaPoznan

13 hod. 40 min.

So

18:00 – 05:10 RohatinWarszawa RohatinLvivLvivLublinWarszawa

11 hod. 10 min.

Denně

18:10 – 04:00 RohatinWarszawa RohatinLvivLvivLublinWarszawa

9 hod. 50 min.

Denně

19:00 – 08:20 RohatinPoznan RohatinLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

13 hod. 20 min.

Denně

21:10 – 01:20 RohatinChernivtsi RohatinIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

4 hod. 10 min.

Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Galycka 8 in the city of Rohatin contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Rohatin

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací