• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45

Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:25 – 06:40 Novohrad-VolynskyiNovovolynsk Novohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

5 hod. 15 min.

Pá, Ne

01:25 – 10:15 Novohrad-VolynskyiLviv Novohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChervonohradVelyki MostyLviv

8 hod. 50 min.

Pá, Ne

03:00 – 18:30 Novohrad-VolynskyiZaporizhia Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukDniproZaporizhia

15 hod. 30 min.

Denně

03:20 – 17:50 Novohrad-VolynskyiGliwice Novohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiZamoscRzeszowKrakowKatowiceBytomGliwice

14 hod. 30 min.

Denně

03:20 – 07:50 Novohrad-VolynskyiVolodymyr-Volynskyi Novohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-Volynskyi

4 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 07:20 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

3 hod. 50 min.

Denně

03:30 – 07:20 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

3 hod. 50 min.

Po, Út, St, Čt, So

03:40 – 18:50 Novohrad-VolynskyiZaporizhia Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

15 hod. 10 min.

Denně

03:40 – 18:50 Novohrad-VolynskyiZaporizhia Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

15 hod. 10 min.

Denně

03:50 – 16:30 Novohrad-VolynskyiPavlohrad Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukDniprodzerzhynskDniproPavlohrad

12 hod. 40 min.

Denně

04:00 – 07:10 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

3 hod. 10 min.

St, Čt, So, Ne

06:30 – 11:30 Novohrad-VolynskyiBoryspil Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspil

5 hod. 0 min.

Denně

07:50 – 11:40 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

3 hod. 50 min.

Denně

08:00 – 12:35 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

4 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

08:00 – 12:35 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

4 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

08:00 – 05:00 Novohrad-VolynskyiMariupol Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv airport BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

21 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

08:00 – 11:25 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

3 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

08:00 – 05:00 Novohrad-VolynskyiMariupol Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv airport BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

21 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

08:00 – 05:00 Novohrad-VolynskyiMariupol Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv airport BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupol

21 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 03:25 Novohrad-VolynskyiSievierodonetsk Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv airport BoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetska obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

19 hod. 25 min.

Po, St, Pá

08:15 – 16:40 Novohrad-VolynskyiKropyvnytskyi Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivCherkasyKropyvnytskyi

8 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, So

08:40 – 01:25 Novohrad-VolynskyiSievierodonetsk Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetska obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

16 hod. 45 min.

Út, Čt, So

09:00 – 17:00 Novohrad-VolynskyiKropyvnytskyi Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivCherkasySmilaKropyvnytskyi

8 hod. 0 min.

Út, So

09:00 – 18:00 Novohrad-VolynskyiSumy Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivRomnySumy

9 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, So

09:00 – 18:00 Novohrad-VolynskyiSumy Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivRomnySumy

9 hod. 0 min.

Út, So

09:05 – 18:30 Novohrad-VolynskyiKropyvnytskyi Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyi

9 hod. 25 min.

Denně

09:05 – 18:30 Novohrad-VolynskyiKropyvnytskyi Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyi

9 hod. 25 min.

Denně

09:15 – 15:35 Novohrad-VolynskyiChernihiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBrovaryChernihiv

6 hod. 20 min.

Denně

09:40 – 18:30 Novohrad-VolynskyiKosiv Novohrad-VolynskyiRivneDubnoKremenetsTernopilBuchachMonastyryskaIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

8 hod. 50 min.

Út, Čt, So

10:40 – 22:10 Novohrad-VolynskyiWarszawa Novohrad-VolynskyiRivneLutskKovelChelmLublinWarszawa

11 hod. 30 min.

Denně

11:00 – 14:30 Novohrad-VolynskyiKöln airport Novohrad-VolynskyiRivneLvivBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln airport

27 hod. 30 min.

St, So, Ne

11:00 – 16:20 Novohrad-VolynskyiStuttgart airport Novohrad-VolynskyiRivneLvivDresdenChemnitzZwickauHofBayreuthNurnbergIngolstadtMünchenAugsburgUlmStuttgart airport

29 hod. 20 min.

St, Pá, So, Ne

11:00 – 23:00 Novohrad-VolynskyiKrakow Novohrad-VolynskyiRivneLvivKrakow

12 hod. 0 min.

St, Pá, So, Ne

11:00 – 17:30 Novohrad-VolynskyiRostock Novohrad-VolynskyiRivneLvivDresdenLeipzigHalleDessauBerlinRostock

30 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

11:00 – 15:00 Novohrad-VolynskyiLviv Novohrad-VolynskyiRivneLviv

4 hod. 0 min.

St, Pá, So, Ne

11:00 – 16:00 Novohrad-VolynskyiKarlsruhe Novohrad-VolynskyiRivneLvivDresdenChemnitzZwickauHofBayreuthNurnbergWurzburgAschaffenburgFrankfurt am MainDarmstadtHeidelbergMannheimKarlsruhe

29 hod. 0 min.

St, Pá, So, Ne

11:00 – 10:15 Novohrad-VolynskyiKolobrzeg Novohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

23 hod. 15 min.

Denně

11:00 – 10:15 Novohrad-VolynskyiKolobrzeg Novohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

23 hod. 15 min.

Denně

11:00 – 10:15 Novohrad-VolynskyiKolobrzeg Novohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

23 hod. 15 min.

Denně

11:10 – 22:05 Novohrad-VolynskyiZagreb Novohrad-VolynskyiRivneLvivUzhgorodBudapestWienBratislavaZagreb

34 hod. 55 min.

St, So

11:10 – 21:00 Novohrad-VolynskyiUzhgorod Novohrad-VolynskyiRivneLvivUzhgorod

9 hod. 50 min.

St, So

12:50 – 20:00 Novohrad-VolynskyiKöln Novohrad-VolynskyiRivneLutskBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldUnnaDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln

31 hod. 10 min.

Út, Pá

13:00 – 15:30 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

2 hod. 30 min.

Út, St, So

13:00 – 15:30 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

2 hod. 30 min.

Út, St, So, Ne

13:00 – 20:00 Novohrad-VolynskyiStuttgart Novohrad-VolynskyiRivneLutskKovelDresdenLeipzigJenaErfurtEisenachGiessenFrankfurt am MainMannheimKarlsruheStuttgart

31 hod. 0 min.

Čt, So

13:00 – 15:30 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

2 hod. 30 min.

Út, St, So, Ne

13:00 – 15:30 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

2 hod. 30 min.

Út, So, Ne

13:00 – 15:30 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

2 hod. 30 min.

Út, St, So, Ne

13:20 – 10:00 Novohrad-VolynskyiMariupol Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilBoryspilPyriatynLubnyKremenchukKamianske (Dnipropetrovska r-n)DniproZaporizhiaTokmakBerdyanskMariupol

20 hod. 40 min.

Denně

13:20 – 09:30 Novohrad-VolynskyiSievierodonetsk Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilBoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkivKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskKostiantynivka (Donetska obl.)Bakhmut (Donetska obl.)Sievierodonetsk

20 hod. 10 min.

Denně

13:20 – 10:00 Novohrad-VolynskyiMariupol Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilBoryspilPyriatynLubnyPoltavaKrasnohradNovomoskovskPavlohradPokrovsk (Donetska obl.)SelidoveKurakhoveVuhledarVolnovakhaMariupol

20 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 11:00 Novohrad-VolynskyiGoleniow Novohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinRadomWarszawaPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniow

21 hod. 30 min.

Denně

13:40 – 15:35 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

1 hod. 55 min.

Po, Pá

13:50 – 03:50 Novohrad-VolynskyiKrakow Novohrad-VolynskyiRivneLutskKovelChelmLublinRadomKielceKrakow

14 hod. 0 min.

Denně

14:15 – 17:00 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

2 hod. 45 min.

Út, So

14:15 – 18:00 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

3 hod. 45 min.

Čt, Ne

14:15 – 06:30 Novohrad-VolynskyiZywiec Novohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskRzeszowKrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-BialaZywiec

16 hod. 15 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

14:45 – 18:45 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKorostyshivKyiv

4 hod. 0 min.

Pá, Ne

14:50 – 20:05 Novohrad-VolynskyiNovovolynsk Novohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

5 hod. 15 min.

Denně

15:35 – 14:00 Novohrad-VolynskyiGdynia Novohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

22 hod. 25 min.

Denně

15:35 – 14:00 Novohrad-VolynskyiGdynia Novohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

22 hod. 25 min.

Denně

17:30 – 10:10 Novohrad-VolynskyiWroclaw Novohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

16 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

17:30 – 10:10 Novohrad-VolynskyiWroclaw Novohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

16 hod. 40 min.

Po, St, Pá

17:30 – 14:00 Novohrad-VolynskyiSzczecin Novohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivWarszawaPoznanSzczecin

20 hod. 30 min.

Čt, So

17:30 – 10:30 Novohrad-VolynskyiWroclaw Novohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

17 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

17:30 – 14:00 Novohrad-VolynskyiSzczecin Novohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivWarszawaPoznanSzczecin

20 hod. 30 min.

Čt, So

18:05 – 12:30 Novohrad-VolynskyiPoznan Novohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChelmLublinWarszawaLodzKoninPoznan

18 hod. 25 min.

Denně

18:15 – 11:30 Novohrad-VolynskyiMoskva Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyivMoskva

17 hod. 15 min.

Út, Čt, So

18:15 – 22:00 Novohrad-VolynskyiKyiv Novohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

3 hod. 45 min.

Út, Čt, So

19:40 – 13:30 Novohrad-VolynskyiPoznan Novohrad-VolynskyiRivneLutskKovelChelmLublinWarszawaPoznan

17 hod. 50 min.

Denně

22:20 – 02:30 Novohrad-VolynskyiNovovolynsk Novohrad-VolynskyiRivneLutskKovelVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

4 hod. 10 min.

Út, Pá, Ne

22:20 – 06:35 Novohrad-VolynskyiZamosc Novohrad-VolynskyiRivneLutskKovelVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamosc

8 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

22:20 – 00:45 Novohrad-VolynskyiGdynia Novohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

26 hod. 25 min.

Po, St, Čt, So

22:20 – 00:45 Novohrad-VolynskyiGdynia Novohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

26 hod. 25 min.

Po, St, Čt, So

22:20 – 03:55 Novohrad-VolynskyiKovel Novohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

5 hod. 35 min.

Denně

22:20 – 03:55 Novohrad-VolynskyiKovel Novohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

5 hod. 35 min.

Út, Pá, Ne

23:55 – 13:30 Novohrad-VolynskyiKalisz Novohrad-VolynskyiRivneLutskLublinRadomWarszawaTurekKalisz

13 hod. 35 min.

Po, Čt, Pá, Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45 in the city of Novohrad-Volynskyi contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Novohrad-Volynskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací