Według czasu
Według ceny

Kurs Krakow - Chernivtsi (from 13.06)

16:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
18:00 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
19:30 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy
21:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
22:50 Medyka cło (PL-UA)
00:05 Lviv Dworzec kolejowy, parking, pl. Dvorcova 1
00:15 Lviv W pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109
01:30 Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
02:30 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
03:00 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha 15
05:00 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
Przewoźnik: Sultan-Travel

Pokaż wszystkie kursy Krakow - Chernivtsi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information