За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 419/2 Kiev - Praha

Виїзди: 30 Чер, 1 Лип, 4 Лип, 7 Лип, 8 Лип, 11 Лип, 14 Лип, 15 Лип, 18 Лип, 21 Лип
08:30 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:30 Житомир Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:30 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:45 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:00 Краковець celnice (UA-PL)
21:00 Ярослав Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
22:00 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
00:30 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:30 Чеський Тешин celnice (CZ-PL)
03:30 Фрідек-Містек Příborská 1000, Opel autosalon
08:00 Брно Aut. Nádr. "Zvonařka"
10:00 Прага Aut. Nádr. "Florenc"
Перевізник: KiyPasTrans, ATP-8
Знижки: 50% Дети 5-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Показати всі рейси Київ - Прага

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information