• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 029 Пльзень - Городенка

  1. 16:30Плзень CAN, ul.Husova 90
  2. 19:30Прага Aut. Nádr., "Florenc"
  3. 21:30Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
  4. 22:30Оломоуц Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
  5. 23:30Острава Svinov nádraží, zastavit před hlavním vchodem, ul.Peterkova
  6. 10:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  7. 10:30Львів Vlak. Nádr., pl. Dvorcova, 1
  8. 11:30Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  9. 12:12Долина Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
  10. 13:00Калуш Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  11. 13:40Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  12. 14:15Тлумач Aut. Nádr., ul. Karmeljuka 13
  13. 15:00Городенка Aut. Nádr., ul. Ševčenko 49
  • Перевізник: Nikolo s.r.o.
  • Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя