Літні знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Познань - Варшава - Сумы

Pan-bus Sumy
Виїзди: 1 Сер, 3 Сер, 5 Сер, 7 Сер, 8 Сер, 9 Сер, 10 Сер, 12 Сер, 14 Сер, 15 Сер
  1. 10:00Бидгощ Автобусная остановка, ул. Jagiellońska, 48
  2. 13:00Познань Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2
  3. 16:10Лодзь Паркинг, ул. Jana Karskiego
  4. 18:10Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  5. 21:10Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia, 6
  6. 23:30Дорохуск таможня(PL-UA)
  7. 01:30Ягодин таможня (UA-PL)
  8. 02:40Ковель Заправка "WOG", ул. Варшавская, 3Б
  9. 03:40Сарни (Рівненська обл.) АЗС "OKKO", ул. Варшавська, 4Б
  10. 09:30Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  11. 10:30Пирятин Автовокзал-2, ул. Короленка, 1
  12. 11:00Лохвиця Автовокзал, ул. Героев Украины, 14А
  13. 11:40Андріяшівка (Сумська обл.) Возле магазина "Микс"
  14. 12:20Ромни ул. Декабристів, 8/2 (круг)
  15. 12:50Коровинці ул. Киевская, 164, возле магазина "Калинка"
  16. 13:10Недригайлів ул. Щебетунів
  17. 13:30Вільшана (Сумська обл.) АЗС "Авиас плюс"
  18. 14:20Суми Автовокзал, ул. С.Бандеры, 40
  • Перевізник: Pan-bus Sumy
  • Додаткова інформація: Возможна перевозка велосипеда и инвалидной коляски в сложенном виде. Перевозки детской коляски только в сложенном виде, при отсутствии другого багажа.
  • Багаж: 1 шт (50 * 50 * 80) или 2 шт (65 * 30 * 45) до 30 кг - беcплатно. Ручная кладь (45 * 35 * 20) до 5 кг - бесплатно. За каждый следующий кг доплата 5 PLN.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя