Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Одесса - Владикавказ (Адлер)

FASTBUS
Виїзди: 11 Кві, 12 Кві, 14 Кві, 16 Кві, 18 Кві, 19 Кві, 21 Кві, 23 Кві, 24 Кві, 25 Кві
  1. 08:00Одеса Центральный Автовокзал, ул. Колонтаевская, 58
  2. 09:00Коблеве Автобусная остановка, ул. Одесская, 4, "БРСМ"
  3. 10:00Миколаїв Автовокзал, ул. Мира, 1/1, "Эльдорадо"
  4. 11:00Баштанка АТБ, улица Баштанской Республики, 42
  5. 11:30Новий Буг Автовокзал, ул. Урицкого 2
  6. 12:00Казанка (Миколаївська обл.) Автовокзал, ул. Васляева 66
  7. 13:30Кривий Ріг Автовокзал, Днепропетровское шоссе, 1а, кафе "Зустріч"
  8. 15:30Нікополь Автовокзал, ул. Электрометаллургов, 37
  9. 16:00Марганець Автобусная остановка "Хлебзавод", ул. Лермонтова, 18
  10. 17:00Запоріжжя Автобусная остановка, Бородинская, 1А (Каховское кольцо)
  11. 18:30Дніпро Автовокзал, ул. Курчатова, 10
  12. 19:30Новомосковськ ул. Сучкова, остановка Самолет
  13. 21:30Харків ул. Полтавский Шлях, 57, "McDonalds", АЗС "ANP"
  14. 22:30Гоптівка (Харківська обл.) таможня (UA-RU)
  15. 23:00Нехотеєвка (Белгородський р-н) таможня (RU-UA)
  16. 01:00Бєлґород Парковка возле McDonalds, пр-т Б. Хмельницкого, 160А
  17. 02:00Новий Оскол Автовокзал "Новый Оскол"
  18. 04:00Розсош АЗС "Лукойл", Октябрьская ул.,195 Д
  19. 09:00Каменськ-Шахтинський Отель-музей "СССР" ул. Героев Пионеров, 91в
  20. 10:30Шахти Стела "Шахты"
  21. 12:00Ростов-на-Дону Автовокзал, пр. Сиверса, 1 (parking)
  22. 13:00Кущевська Автовокзал, Кущевская
  23. 15:30Кропоткін (Краснодарський край) Автостанция, ул. Шоссейная, 41
  24. 16:30Армавір ФАД Кавказ дор., 161km. + 750m
  25. 17:10Черкеськ ТЦ "Лента", пр. Ленина 387 (напротив мечети)
  26. 18:30Мінеральні Води Кафе "Новый Баку" возле автовокзала
  27. 19:00П'ятиґорськ пл. Привокзальная 1 (памятник Кирову)
  28. 19:30Ставрополь АЗС "Октан", ул. Доваторцев, 82
  29. 19:30Єсентуки Ж/Д Вокзал, пл. Привокзальная 1
  30. 20:00Невинномиськ Автовокзал, Партизанская ул., 3
  31. 20:30Нальчик Автовокзал, ул.Темрюка Идарова, 124а
  32. 22:30Владикавказ ТЦ "Столица", ул. Астана Кесаева 34
  • Перевізник: FASTBUS
  • Додаткова інформація: Пешее пересечение границы с пересадкой в другой автобус. Перевозка велосипеда - 10% от стоимости проезда. Перевозка животных в салоне на отдельном месте в специальной переноске для животных. Перевозка людей с ограниченными возможностями - без отдельной платы за коляску. Перевозки детской коляски - 10% от стоимости проезда. В салоне отсутствует детское автокресло.
  • Багаж: Багаж, который входит в стоимость билета - один чемодан, одна дорожная сумка. Дополнительный багаж - 10% от стоимости билета.
  • Знижки: 10% Дети 0-8 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя