Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 037 Duisburg - Munchen (11:45)

11:45 Дуйсбург Hbf
12:10 Ессен ZOB bei HbF
12:55 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
14:15 Зиген Koblenzerstraße
15:50 Гиссен Mathematikum, Liebigstraße 8
17:10 Ашаффенбург Busbahnhof
18:20 Вюрцбург Hbf
19:55 Нюрнберг Hbf/Willi‐Brand‐Platz
22:10 Мюнхен Bus Station, Arnulfstraße 21
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information