Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 095 Мюнхен - Мерано (11:00)

11:00 Мюнхен ZOB
13:10 Инсбрук Busparkplatz am Hofgarten
13:45 Віпітено Deutschhaus
14:05 Бресаноне Dantestraße auf der Hauptstraße
14:50 Больцано Hotel Alpi
15:15 Лана Lido
15:22 Марлінг Kellerei
15:25 Мерано Terme
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information