Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 53 Gorlitz - Munchen (11:30)

11:30 Герлиц Hbf
12:20 Баутцен August-Bebel-Platz
13:35 Дрезден Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
14:45 Хемніц ZOB
15:35 Цвиккау Hbh Hst. Nord
16:10 Плауен Waldfrieden
17:35 Байройт Hbf - stan. 5
18:45 Нюрнберг аеропорт Airport
20:10 Ингольштадт Nordbahnhof
21:10 Мюнхен P+R Fröttmaning
21:30 Мюнхен ZOB
Перевізник: Postbus
Багаж: 1шт. до 23кг (74,5x49,5x27,5)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information