Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Варшава - Херсон

12:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
15:00 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
00:40 Коростень Bus Station, 2 Bazarnaya str.
02:20 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
03:20 Бердичів Bus Station, 1А Privokzalna str.
04:00 Комсомольське (Олевський р-н) Bus Station
06:00 Біла Церква Railway station, 34 Privokzalna str.
08:10 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
10:20 Первомайськ (Миколаївська обл.) Bus Station
11:50 Вознесенськ Bus Station, 146 Zovtneva str.
12:50 Нова Одеса Kukhareva 8g
13:50 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
15:10 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
Перевізник: Гречанюк Виктор
Багаж: 1шт. до 30кг(30x60x80)-бесплатно, каждый след. от 100UAH/20PLN
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов в собранном состоянии разрешена, доплата - уточняйте у диспетчера.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information