Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Прага-Киев

19:00 Прага Bus Station "Florenc"
22:25 Брно Bus Station "Zvonarka"
01:10 Острава Vitkovicka 3276/2
01:40 Богумин Customs
01:50 Халупки Customs
03:40 Катовице аеропорт Airport
05:45 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
08:25 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
10:25 Корчова customs PL-UA
12:00 Краковець customs (UA-PL)
13:45 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
17:20 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
20:15 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
22:40 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
Перевізник: ПП Твад
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information