Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Brno

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Brno: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Brno. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Brno a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Brno levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 07:55 KrakowBrno

7 hod. 25 min.

Út, Pá

01:10 – 06:20 KrakowBrno

5 hod. 10 min.

Út, St, Pá, So, Ne

02:40 – 07:40 KrakowBrno

5 hod. 0 min.

04:20 – 09:00 KrakowBrno

4 hod. 40 min.

Út, Čt, Pá

06:30 – 12:50 KrakowBrno

6 hod. 20 min.

Denně

07:00 – 20:30 KrakowBrno

13 hod. 30 min.

07:00 – 20:30 KrakowBrno

13 hod. 30 min.

Út, Pá

07:00 – 20:30 KrakowBrno

13 hod. 30 min.

Út, Pá

08:00 – 13:30 KrakowBrno

5 hod. 30 min.

Po

10:30 – 15:45 KrakowBrno

5 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

14:30 – 20:30 KrakowBrno

6 hod. 0 min.

14:30 – 20:30 KrakowBrno

6 hod. 0 min.

Út, Pá

14:30 – 20:30 KrakowBrno

6 hod. 0 min.

14:30 – 20:30 KrakowBrno

6 hod. 0 min.

Út, Pá

21:00 – 02:00 KrakowBrno

5 hod. 0 min.

St, Ne

21:00 – 02:00 KrakowBrno

5 hod. 0 min.

So

23:00 – 06:30 KrakowBrno

7 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

23:30 – 04:15 KrakowBrno

4 hod. 45 min.

Pá, So

23:45 – 05:30 KrakowBrno

5 hod. 45 min.

So

23:50 – 05:50 KrakowBrno

6 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Brno v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Brno. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací