За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Брно

Купити квитки на автобус Краків - Брно: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Брно. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Брно і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Брно дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 07:55 КраківБрно

7 год. 25 хв.

Вт, Пт

01:10 – 06:20 КраківБрно

5 год. 10 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

02:40 – 07:40 КраківБрно

5 год. 0 хв.

Пт

04:20 – 09:00 КраківБрно

4 год. 40 хв.

Вт, Чт, Пт

06:30 – 12:50 КраківБрно

6 год. 20 хв.

Кожен день

07:00 – 20:30 КраківБрно

13 год. 30 хв.

Вт, Пт

07:00 – 20:30 КраківБрно

13 год. 30 хв.

Вт, Пт

07:00 – 20:30 КраківБрно

13 год. 30 хв.

Пт

08:00 – 13:30 КраківБрно

5 год. 30 хв.

Пн

10:30 – 15:45 КраківБрно

5 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

14:30 – 20:30 КраківБрно

6 год. 0 хв.

Вт, Пт

14:30 – 20:30 КраківБрно

6 год. 0 хв.

Пт

14:30 – 20:30 КраківБрно

6 год. 0 хв.

Вт, Пт

14:30 – 20:30 КраківБрно

6 год. 0 хв.

Пт

21:00 – 02:00 КраківБрно

5 год. 0 хв.

Сб

21:00 – 02:00 КраківБрно

5 год. 0 хв.

Ср, Нд

23:00 – 06:30 КраківБрно

7 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

23:30 – 04:15 КраківБрно

4 год. 45 хв.

Пт, Сб

23:45 – 05:30 КраківБрно

5 год. 45 хв.

Сб

23:50 – 05:50 КраківБрно

6 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

Як з Краків швидко доїхати до центру Брно в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Брно. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information