Podle času
Podle ceny

Linka 419/2 Киев - Прага (доп)

08:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
16:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
21:30 Krakovets celnice (UA-PL)
22:30 Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
23:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
02:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:00 Český Těšín celnice (CZ-PL)
06:00 Frydek-Mistek Zastavka na znamení
08:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
10:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: KiyPasTrans, ATP-7
Slevy: 10% Skupina 10 osob
40% Ditě od 5-12 let
99% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Kiev - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací