За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 419/2 Киев - Прага (доп)

08:30 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:30 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:30 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
16:50 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
21:30 Краковець celnice (UA-PL)
22:30 Ярослав Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
23:30 Ряшів Aut. Nádr., ul. Grottgera
02:00 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:00 Чеський Тешин celnice (CZ-PL)
06:00 Фрідек-Містек Zastavka na znamení
08:00 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
10:30 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
Перевізник: KiyPasTrans, ATP-7
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
40% Дети 5-12 лет
99% Дети 0-5 лет

Показати всі рейси Київ - Прага

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information