• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Mariupol - Gdynia

  1. 09:00Mariupol Aut. Nádr., ul. Artema, 115
  2. 11:05Berdyansk Aut. Nádr., pr. Zakhidnyi, 4
  3. 11:50Prymorsk (Zaporizka obl.) Aut. Nádr., ul. Slovianska, 105b (near market)
  4. 13:30Melitopol Aut. Nádr., ul. Interkulturna, 204A
  5. 16:30Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  6. 18:20Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  7. 21:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  8. 23:35Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  9. 02:00Uman Aut. Zastavka vedle Grill market, ul. Kyivska, 4
  10. 03:20Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  11. 04:30Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo, 10
  12. 06:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  13. 06:20Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  14. 07:25Letychiv Aut. Nádr., ul. Y. Savitskoho, 1 (ul. Shevchenka)
  15. 09:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  16. 10:30Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  17. 10:45Pidvolochysk Aut. zastavka, ul. Ternopilska, 15A
  18. 11:50Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  19. 12:55Zolochiv Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery, 11
  20. 15:00Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  21. 18:05Shehyni celnice (UA-PL)
  22. 18:10Medyka celnice (PL-UA)
  23. 18:55Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
  24. 20:10Nisko Plac Wolności
  25. 20:40Stalowa Wola Aut. Nádr., ul. Okulickiego, 3
  26. 21:30Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
  27. 22:00Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  28. 23:10Kielce Aut. Nádr., ul. Czarnowska, 12
  29. 00:30Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, 5
  30. 01:10Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  31. 01:55Kutno ul. Łąkoszyńska 166, v blízkosti obchod "Biedronka"
  32. 02:50Wloclawek ul. Węglowa 13, 87-810, parkování
  33. 03:55Torun Aut. Nádr., ul. Dąbrowskiego, 8/24
  34. 04:45Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  35. 05:30Grudziadz Gas station Orlen, road DK91,near Wiąg
  36. 07:40Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  37. 08:10Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  • Dopravce: Lux-Reisen
  • Doplňující informace: The passenger is insured in PuAT Strakhova Kompaniia "Kraina"
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Další zavazadla nemohou předimenzovat nad základní. Dětský kočárek 30% z ceny jízdenky. Invalidní vozíky nelze přepravovat.Jízdní kola lze přepravovat po předchozí dohodě.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací