• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Częstochowa - Ternopil

  1. 14:50Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  2. 16:20Piotrkow Trybunalski ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, 12
  3. 17:25Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  4. 18:20Lowicz Cerpací stanice "ORLEN", ul. Bolimowska, 75
  5. 18:55Sochaczew Čerpací stanice "Shell", ul. Żyrardowska 47
  6. 19:30Blonie ul. Powstancow 18
  7. 20:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  8. 23:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  9. 02:05Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 02:20Yagodyn celnice (UA-PL)
  11. 03:15Liuboml Čerpací stanice WOG Kyivska Street, budova 4 naproti poště
  12. 04:05Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  13. 04:30Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna, 4
  14. 06:10Chervonohrad Aut. Nádr., ul. Sokalska, 3
  15. 06:45Radekhiv (Lvivska obl.) Aut. Nádr., ul. Vytkivska 21
  16. 07:45Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  17. 09:15Ternopil Aut. Zastávka, ul. Bohdana Khmelnytskoho, 18
  • Dopravce: Anatolii Kantor
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles, strollers and wheelchairs is possible. Transportation of animals if you have all the necessary documents in the cabin without a separate seat is free, with a separate seat the cost of a full ticket. The presence of a child car seat by prior arrangement.
  • Zavazadla: 2 ks Až 50 kg. + Příruční zavazadlo do 5 kg. - je to zdarma. Další zavazadla si ověřte u přepravce.
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    10% Důchodce od 65 let
    10% Skupina 5 a více osob
    10% Důchodce
    25% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-5 let
    50% Děti 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací