Według czasu
Według ceny

Kurs E-770 Poland - Germany - Netherlands

Wyjazdy: 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Gru, 2 Gru, 5 Gru, 6 Gru, 7 Gru, 8 Gru, 9 Gru
08:55 Przemysl Dworzec PKS, ul. Stefana Czarnieckiego 4
09:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
09:45 Jaroslaw Dworzec PKP, stanowisko Wagabunda
10:00 Przeworsk Dworzec autobusowy
10:15 Lancut Stacja paliw Orlen przy drodze A4
11:00 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
11:30 Ropczyce Dworzec, stan. B.P. Batory
12:00 Debica Dworzec kolejowy
12:15 Pilzno Parking przy barze TAURUS
12:30 Tarnow Stacja MĄDEL, ul. Mostowa 14
12:45 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
13:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:45 Bochnia Dworzec kolejowy, ul. Poniatowskiego
14:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:00 Chrzanów Stacja paliw Shell, ul. Trzebińska 72
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:45 Chorzow Stacja Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:50 Zabrze Pl. Warszawski
17:15 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:45 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
18:15 Opole Zajazd U Dziadka, ul. Strzelecka 55
20:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
21:15 Legnica Nowodworska 30A
22:15 Olszyna Stacja Orlen, zjazd z autostrady Łęknica/Żary przy drodze nr 12
03:30 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
04:45 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
07:15 Bochum Wittener Straße, železniční most
08:00 Duisburg Otto-Keller-Straße
08:15 Moers Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
08:45 Krefeld Hbf, Südseite
10:30 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
Przewoźnik: EUROLINES-MĄDELTRANS
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Przemysl - Bonn

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information