• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев (Львов) - Бельско-Бяла (-30% акция)

Виїзди: 21 Бер, 22 Бер, 23 Бер, 24 Бер, 25 Бер, 26 Бер, 27 Бер, 28 Бер, 29 Бер, 30 Бер
07:30 Львів Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
08:50 Шегині celnice (UA-PL)
09:10 Медика celnice (PL-UA)
10:30 Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
12:00 Тарнув Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
13:30 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:15 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
15:30 Хожув Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
15:50 Тихи Zastávka, Szpital Wojewódzki
16:10 Пщина Baza BP "Globus", ul. Nałkowskiej 17
16:30 Чеховіце-Дзедзіце Dworzec PKS, ul. Niepodległości
16:50 Бельсько-Бяла Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
Перевізник: Схидно-Европейська Подорож

Показати всі рейси Львів - Бельсько-Бяла

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя