ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 419/2 Kiev - Praha

KiyPasTrans, ATP-8
Виїзди: 10 Кві, 14 Кві, 17 Кві, 21 Кві, 24 Кві, 28 Кві, 1 Тра, 5 Тра, 8 Тра, 12 Тра
  1. 08:30Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 10:30Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 13:10Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 17:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  5. 20:00Краковець celnice (UA-PL)
  6. 23:59Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 01:30Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  8. 02:30Халупки CLO
  9. 02:40Богумін CLO
  10. 06:10Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
  11. 09:10Прага Aut. Nádr., "Florenc"
  • Перевізник: KiyPasTrans, ATP-8
  • Знижки: 10% Дети 13-16 лет
    10% Студент (ITIC)
    10% Пенсионеры от 60 лет
    50% Дети 5-12 лет
    80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя